Jelena Đoković, supruga najboljeg tenisera na svijetu Novaka Đokovića, odlučila je da svoje zamrznuto majčino mlijeko iskoristi za proizvodnju sapuna i kozmetike.

“Vratila sam se kući nakon što sam putovala nekoliko mjeseci i pronašla sam ova pakovanja mlijeka. Kada se samo sjetim koliko sam se namučila, ne mogu da vjerujem da ih nisam sve iskoristila. Sada svi govore da se to pokvarilo i da bih trebala da ga bacim, ali jednostavno ne mogu. Međutim, sada sam dobila ideju da ga iskoristim za kupke, sapune ili kozmetiku” , napisala je Jelena na fotografiji.
O ovome je pisao i najugledniji britanski list “The Sun” , koji je prenio Jeleninu objavu sa Instagrama.
Podsjetimo, Jelena i Novak su prvo dete, sina Stefana, dobili u oktobru 2014. godine, a tri godine kasnije, dobili su i ćerkicu Taru.
(blic)